LiveA+ Nedir?

25 Mart 2014 tarihinde eklendi.

Merhabalar,

 

Ben Altuğ TATLI.

Altug TATLI

Live A+ bir tür Blog sayfası. Her ne kadar kişisel içerikler kendilerine yer bulsalar da, Live A+ genel olarak  “hayat” hakkındaki ipuçlarını içeren, “A+ bir hayata dair paylaşımlar” içeren bir tür blog. Başlangıçta kendi ürettiğim içeriklere bir süre sonra dostlarımın katkılarını da alarak Live A+ yelpazesini birlikte genişlettik, zenginleştirdik.

 

Kimim?

1971 Çanakkale doğumluyum. İzmir‘liyim. Birkaç kısa süreli kesinti dışında hayatımın tamamı yaşamayı çok sevdiğim ve bir parçası olmaktan gurur duyduğum İzmir‘de geçti. Evli ve iki çocuk babasıyım.

Lisede Elektronik, Üniversitede Bilgisayar Programcılığı ve İktisat okuduktan sonra, son olarak da Üretim ve Servis Sistemleri üzerine Yüksek Lisans yaptım. 1990’dan beri profesyonel olarak IT alanında çalışıyorum.

 

Neden böyle bir mecraya ihtiyaç duydum?

İnsan yaşadıkça yeni şeyler hissediyor ve öğreniyor. Zaman geçtikçe de hissettiklerini, öğrendiklerini, yaşadıklarını paylaşmak istiyor. Aslında günlük hayatta girdiğimiz ilişkiler de bu paylaşımdan başka birşey değil. Günümüzün moda akımı olan Sosyal Medya platformları da temelinde bu “paylaşım” mantığına dayanıyor. “Blog” da aynı amaca hitap eden bir mecra. Ben de daha kalıcı olmasını istediğim paylaşımları bu sayfada sizlere ulaştırmak istedim.

 

Live A+‘da Neler bulacaksınız?

Bildiğim konulardan başlayarak, hayat içerisinde yer alan hemen her konuda yazıyorum.

Yazmak, edinilen tecrübelerin ve duyguların en somut halde paylaşılması için çok önemli bir yöntem. Malum; Söz Uçar Yazı Kalır. İşte ben de “kalmasını” istediklerimi bu sayfada kalıcılaştırmaya çalışıyorum.

 

Herşeyi mi biliyorum?

Live A+, hayata dair ilgi alanıma giren ve takipçilerimin hoşuna gidebileceğini düşündüğüm konularda paylaşımlarda bulunmak için oluşturduğum bir platform. Peki herşeyi bilmek, her konuda ahkam kesmek mümkün mü? Tabii ki mümkün değil. Ancak konuların seçilmesi ve yazıların hazırlanması sürecindeki araştırmalar içeriğin mümkün olduğu kadar doğru bilgilerle desteklenmesini sağlıyor. Diğer bir deyişle, anlatabilmek, aktarabilmek için önce o konu enine boyuna araştırılıp öğreniliyor. Bu bakış açısıyla Live A+‘a içerik hazırlamak benim için de öğrenmenin bir yolu. Hatta en keyiflisi.

 

 

Live A+ Ailesi

İçeriklerde, kendi oluşturduğum yazılar kadar, referans vererek, çeşitli kaynaklardan derlenen ilginç yazılar da bulabilirsiniz. Ayrıca bu sayfalarda sevdiğim, saydığım, fikirlerine değer verdiğim dostların yazılarına da yer verilmekte.

Bu satırları okuduğunuza göre siz de Live A+ ailesinin bir üyesisiniz ve görüşleriniz bizim için değerli. Yazılarımızdan, seçtiğimiz konulara, görsellerden, sayfa düzenimize kadar her konuda fikirlerinizi bizimle paylaşmanız bizi hem mutlu hem de daha iyisi için teşvik edecektir. Yorumlarınızı her sayfanın altındaki yorum bölümü üzerinden bizimle paylaşabileceğiniz gibi aşağıda belirttiğimiz iletişim yöntemleri ile de bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

 

Misafir Yazar

Ayrıca sizin yazılarınızın da Live A+ sayfalarında yer almasını isterseniz, kapımız size açık. Sitemizin konseptine uygun her yazı ve yazara seve seve yer vermekten mutluluk duyacağız. Yine aşağıdaki yöntemleri kullanarak bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

 

İletişim

Herhangi bir konuda bize ulaşmak için İletişim sayfamızı kullanabilir,  info@liveaplus.com ya da altugtatli@hotmail.com adreslerine e-mail gönderebilirsiniz.

Saygılarımla,

Altuğ TATLI

Live A+